עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

הסיפור האישי של טליה: קורטיזנה ונערת הסקס

18/06/2017 22:11
קורטיזנה
סקס, סיפור, מין
זה הסיפור שלי, שמי טליה קודש ואני נערה עובדת במכון בית בושות בתור בת לוויה וקורטיזנה יוקרתית.

בעוד ששרון רשום עם הפונדק. טליה קיבלה את החומר המודפס שלה כזונה לגיטימית ונערת ליווי. היא פסעה לעבר חדר העיסוי וסימנה כמה דפים עם הגברת ואמרה, היא תחזור מאוחר יותר. הם אכלו ארוחת ערב מאוחרת ביום שישי, ואחר כך הם טיילו במורד הדרך על פני חדר העיסוי. הפעם הסיעה אותו טליה שרון היה המום כי הם נותנים הגברת מהכביש בכל מקרה בכל מקרה, טליה קרצה אל השומר הביטחון משך את המעיל שלה כדי לחשוף את התחתונים שלה תחתונים לצייד.

היא התחילה למצוץ אותו כמו מכונת ניקוז בשתי ידיה ויניקה שלה. האיכר לא הסיר את הג'ינס שלו או את כובעו; הוא פשוט נשאר שם ושחרר את הביצים שלו לתוך הקונדום, בפה. טליה לקחה את עצה הכסף שלו והם חזרו לחדר ההמתנה רק כמה דקות, שם הגבירה שוב את כרטיס האשראי שלו ותפסה את חותמו. הוא השעין את כובעו על שרון וקרץ ביציאתו. שרון הבין שחציו היפה יותר אמר לאיכר שאחרות, מכל מקום, הוא לא ידע שהחצי הטוב יותר של האיכר הוא הגברת האסייתית עם הכוס ההדוק שהוא זיין לפני שבוע.

בתוך ביתו של בעל המוניטין העיף שרון את מבטו סביב השורה, בעוד שציון החצי השני שלו נכנס פנימה. היא נכנסה לתוך הקו, ומיד בחר בה נוסע חדש. היא רדפה אחרי האיש שטאטא את כרטיס החיוב שלו ושרון חקר את השורה. כעבור זמן מה קיבלה גברת אסייתית חרמנית העובדת בתור מארחת חברה כוסית את תשומת לבו. היא הייתה בבירור חצי אסייתית ולא יותר. היא הייתה אשה מצוינת ומבולבלת הרבה יותר מן הצעירה המשמעותית של האיכר. הוא נראה קרוב יותר והבין שהיא נראתה זהה בכל מקרה, היה לה שילוב קל יותר של דם קווקזי בתערובת שלה.


היא היתה בערך בגיל טליה, אולי בת עשרים ולא יותר. בקושי חוקי באזור זה עבור בתים בעלי מוניטין. הכוס המגולח שלה היה מענג וקידם את תשומת לבו ללא דיחוי. הוא בחן אצבע בזמן ששיחק עם הכוס שלה, והיא אחזה בו בחוזקה! היא יכלה לפתוח בקבוק בירה עם השריר הזה, ושרון לא הצליח להחזיק מעמד כדי לחוש את הקש שלה על הזין שלו. הוא ליטף את הקונדום שלו כמו שלו הצביעה עליו והחליפה את אצבעו בעטרה הנפוחה והנפוחה. החתול האסייתי הקטן התקשה להישאר חזק עם רגל אחת על המושב.

תוך פחות מעשר דקות היא הסירה את חיוניותו ומילאה אותו לחלוטין. הם עמדו יחד והוא החזיק אותה בקרבת מקום וקיבל מידע על החווה. הוא היה בעמק יזרעאל העשיר, קרוב אליו. היו שם הרבה סוסי רכיבה מלבד כל הפרות. היא נתנה לו כרטיס ואמרה להביט בה בכל רגע. שם החווה אישר את אביה כרכלן הבקר שטליה הסירה לפני כן. שרון זיין אותה ואת אמה. 

האחר המשמעותי שלו זיין את אבא שלה. עד מהרה היו להם בקשות לבקר והוא רצה לעשות זאת, כשהזמן היה נכון. שרון התקלח ויצא מהחדר, ודניאל הצעירה החמה התקלחו אחרי שפינה. היא שילמה כסף אמיתי עבור שירות הסקס ומהין שהיא קיבלה מראש שרון נתן לה את שאר הכסף, אשר היה חצי מאלף השקל שהוא הבטיח לתת לה בתמורה לשירותי הסקס והליווי שהיא סיפקה עבורו.

הוא נסוג לאחור למסע העיסוי ללא רגע, כדי להתבונן בטליה לקחת עוד שני גברים בקו. הם היו נוסעים במסע התחבורה עבור הגוונים נופל, בדומה מלכודת מלכתחילה שלה. היא לקחה אותם, והם ירקו אותה משני הסגרים. אחד מהם דחף את פיה בזמן שהאחרת תחבה את אחיזתה. הם היו אותם בפנים מזוינים ועמוקים כמו אחד. השפעת השבץ שלהם העלתה את המשקל על פיה ועל לחץ הנרתיק.
הם טיילו חזרה לאכסניה שלהם בערב ההר הרענן. טליה חשבה אם יוכלו לבקר מחר בחווה.

קרטיד-
תמונה: טליה ושרון יחדיו
נכתב: טליה קודש
עריכה: קורטיזנה
קורטיזנה
יאיר
18/07/2017 22:48
טליה נשמעת סקסית בטירוף, יש תמונות שלה?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

אודות

בלוג אישי של קורטיזנה המספרת חוויות מעולם המסחר בסקס, פילגש להשכרה וליווי מיני בארץ ישראל עבור לקוחות עמידים ואנשי עסקים המגיעים מחו"ל לאירועים בכירים.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
מין  (2)
סיפור  (2)
סקס  (2)
ארכיון
יוני 2017  (2)
קישורים מומלצים
רשתות חברתיות
•  Instagram
•  Twitter